Založ si blog

Syrp Magic Carpet PRO Short Slider 61cm

Syrp Magic Carpet PRO Short Slider 61cm
Syrp Magic Carpet PRO Short Slider 61cm

Ako odborník na kamerové doplnky, hodnotím Syrp Magic Carpet PRO Short Slider 61cm ako vynikajúcu voľbu pre filmárov hľadajúcich profesionálnu a stabilnú skúsenosť so sliderom. Tento produkt je konštruovaný tak, aby uniesol ťažšie kamery s hmotnosťou až 32 kg, čo je ideálne pre rozmanité produkcie. Jeho bezpečný, patentovaný systém rýchleho uvoľnenia a integrovaný setrvačník zaisťujú plynulé a stabilné zábery bez nadmerného nastavovania. Ďalšou výnimočnou vlastnosťou je možnosť spojiť viacero traťových dielov pre dlhšie pohyby kamery.

Pokiaľ ide o technické parametre, s hmotnosťou 4,9 kg a kompaktnými rozmermi je tento slider ľahko prenosný. Jeho konštrukcia z hliníka zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Kompatibilita so systémami Genie II Linear a Genie Mini rozširuje jeho využitie.

V závere môžem povedať, že Syrp Magic Carpet PRO Short Slider 61cm je výnimočným nástrojom, ktorý zvyšuje kvalitu a profesionalitu filmových projektov.

Pre viac info navštívte https://www.studio300shop.eu

ELAC

19.06.2024

Elac, založená 1. septembra 1926 v nemeckom meste Kiel, je synonymom inovácií a kvality v oblasti audiotechniky. Od svojho prvého gramofónu PW1 v roku 1948 až po moderné reproduktory, Elac neustále prekvapuje svojou schopnosťou prinášať zvuk na špičkovej úrovni. V roku 1984 začala navrhovať reproduktory, a v roku 1993 uviedla na trh revolučný výškový reproduktor JET. Dnes [...]

Calendiari – rezervačný systém

18.06.2024

Calendiari je najjednoduchší online rezervačný systém na organizáciu skupinových cvičení, kurzov a workshopov. Jeho nastavenie je rýchle a intuitívne – do 45 minút môžete mať pripravený rozvrh a za pár minút ho vložiť na váš web. Tento systém automatizuje správu rezervácií, zasiela emailové a SMS pripomienky, spracováva platby a umožňuje hromadnú komunikáciu. [...]

Taxi Transfer Bratislava

17.06.2024

Poskytujeme spoľahlivé a cenovo dostupné taxi transfery z letísk Bratislava, Viedeň, Praha a Budapešť priamo do Bratislavy a späť. Naši zákazníci oceňujú profesionálny a priateľský prístup vodičov, moderné a čisté vozidlá a bezproblémový rezervačný systém. Napríklad Jonathan a Maria pochválili presnosť a efektivitu našich služieb, pričom Frank vyzdvihol [...]

Medveď hnedý

Útoky medveďov na človeka v Japonsku sa množia. Ďalšou obeťou je stavebný robotník

21.06.2024 20:41

Medveď pravdepodobne zabil stavebného robotníka (58) v Japonsku. Muža našli v lese v prefektúre Nagano s rozsiahlymi poraneniami hlavy a chrbta.

vojna na Ukrajine, hroby, Charkov

NYT: Veľa mužov na Ukrajine sa skrýva. Obávajú sa, že ich nevycvičených pošlú na smrť

21.06.2024 18:35

Na Ukrajine žije mnoho mužov, ktorí sa skrývajú. Majú strach z odvodov do armády na obranu krajiny proti ruskej invázii. S niekoľkými z nich hovoril denník The New York Times (NYT).

Viktor Orbán

Nemecko už podľa Orbána 'nevonia a nevyzerá rovnako', zmenilo sa na multikultúrny svet

21.06.2024 18:21

Maďarský premiér Orbán počas návštevy Berlína povedal, že Nemecko sa v dôsledku migrácie zmenilo na "pestrofarebný, multikultúrny svet".

parlament, nrsr, NR SR,

Voľby by v júni vyhral Smer tesne pred Progresívnym Slovenskom

21.06.2024 17:29

Do parlamentu by sa dostalo sedem politických subjektov.

Recenzie produktov a služieb 2023

Vitajte. Venujeme sa krátkym recenziám produktov a služieb. V každom článku sa snažíme objektívne analyzovať kľúčové vlastnosti, výhody a možné nedostatky ponúkaných produktov alebo služieb. Naším cieľom je pomôcť čitateľom a spoločnostiam lepšie pochopiť hodnotu, ktorú tieto produkty a služby prinášajú. krtkovanie-bratislava24.sk | www.krtkovanie-trnava.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 304
Celková čítanosť: 206229x
Priemerná čítanosť článkov: 678x