Založ si blog

Genesis Denali – foto batoh – šedý

Genesis Denali - foto batoh - šedý
Genesis Denali – foto batoh – šedý

Genesis Denali je mimoriadne všestranný foto batoh, ktorý kombinuje funkčnosť profesionálneho foto batohu s výhodami dobre vybaveného turistického batohu. Jeho priestranná a dobre chránená priehradka poskytuje bezpečný priestor pre veľký fotoaparát DSLR a sadu objektívov, vrátane tých s veľkými rozmermi ako 70 – 200 mm F2,8. Okrem toho ponúka priehradku na 15,6 palcový prenosný počítač, čo z neho robí ideálny výber pre profesionálnych fotografov i milovníkov fotografovania.

Dva držiaky na foto statív, umiestnené na boku a spodnej časti batohu, pridávajú na jeho funkcionalite, rovnako ako držiak pre vychádzkové palice. Vnútro batohu je vybavené veľkým počtom vrecúšok na malé doplnky ako nabíjačky, batérie, dokumenty, a špeciálnym držiakom na pamäťové karty a fotografické filtre.

Jeho inovatívny Air Flow System zaisťuje optimálne vetranie medzi batohom a chrbtom, čo je neoceniteľné pri dlhších túrach alebo v teplom počasí. Navyše, súčasťou balenia je aj pláštenka do dažďa, čo zvyšuje jeho univerzálnosť a použiteľnosť v rôznych poveternostných podmienkach.

Výhodou je možnosť odnímatelné priehradky, čo premení tento batoh na pohodlný a ľahký mestský batoh. Ponúkaný za vynikajúcu cenu 55.00 € s DPH (36.67 €, cena bez DPH 30.56 €), Genesis Denali je skvelou investíciou pre každého, kto hľadá kvalitný a spoľahlivý foto batoh.

Pre viac info navštívte https://www.studio300shop.eu

Elektromechanické krtkovanie

25.02.2024

Elektromechanické krtkovanie predstavuje revolučný spôsob, ako sa vysporiadať s upchatými odpadmi a kanalizáciami bez potreby použitia škodlivých chemikálií. Táto metóda využíva špeciálne stroje, ktoré sú vybavené flexibilnými železnými špirálami a frézami, čím efektívne odstraňuje vápencové, tukové usadeniny a iné cudzie predmety z potrubí. Vďaka ekologickej [...]

Čistenie Markýz

25.02.2024

Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., medzinárodná úklidová firma, prináša revolučný prístup v oblasti čistenia markíz. S použitím špičkovej čistiacej chémie Bosch RTS a moderných techník čistenia a impregnácie zabezpečujeme, že vaše markízy budú nielen dokonale čisté, ale aj dlhodobo chránené proti nečistotám a poškodeniu. Naše služby zahŕňajú čistenie [...]

Poruchová služba kúrenie

23.02.2024

V srdci zimy alebo počas nečakane chladných večerov je poslednou vecou, ktorú chcete, aby boli problémy s kúrením. Našťastie, Poruchová služba kúrenie ponúka rýchle a efektívne riešenia na všetky vaše potreby ohľadom vykurovania. Či už ide o inštaláciu podlahového vykurovania, rekonštrukciu rozvodov, údržbu, alebo non-stop odstraňovanie porúch, naša služba je tu [...]

Robert Fico, Emmanuel Macron

Macron hovorí k západným štátnikom vrátane Fica: Rusko je stále agresívnejšie, nesmie vyhrať

26.02.2024 20:48

Francúzsky prezident Emmanuel Macron vyzval pri otvorení konferencie, ktorú zvolal, na posilnenie západnej pomoci a na rýchlu akciu v prospech Ukrajiny.

Eurofighter Typhoon so strelami Taurus

ONLINE: Scholz: Strely doletia až do Moskvy, nezapojíme sa do vojny. Nemecko zatiaľ nepošle špičkové strely Taurus

26.02.2024 19:35, aktualizované: 19:50

Prezident Zelenskyj očakáva, že Rusko spustí novú ofenzívu v máji alebo v lete. Ukrajina má svoje vlastné bojové plány.

Tamás Sulyok

Maďarský parlament zvolil za prezidenta Tamása Sulyoka

26.02.2024 18:25, aktualizované: 19:10

Maďarské Národné zhromaždenie v tajnom hlasovaní hlasmi poslancov vládneho bloku Fidesz-KDNP zvolilo nového prezidenta.

Lucia Palugyayová

Zomrela moderátorka detskej televízie Jojko Lucia Palugyayová

26.02.2024 17:48, aktualizované: 18:57

Palugyayová bola tvárou Rapotáčika, jednej z najúspešnejších relácií, ktorá si získala deti i ich rodičov natoľko, že mala tri série.

Recenzie produktov a služieb 2023

Vitajte. Venujeme sa krátkym recenziám produktov a služieb. V každom článku sa snažíme objektívne analyzovať kľúčové vlastnosti, výhody a možné nedostatky ponúkaných produktov alebo služieb. Naším cieľom je pomôcť čitateľom a spoločnostiam lepšie pochopiť hodnotu, ktorú tieto produkty a služby prinášajú. krtkovanie-bratislava24.sk | www.krtkovanie-trnava.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 189
Celková čítanosť: 125008x
Priemerná čítanosť článkov: 661x